10. kolo...Viktorie Žižkov - Podolí 2:0 (0:0)

Sestava:  Štěpán Kysel- Petr Študent, Sebík Minarčin, Petr Daněk, Ondra Boček, Jirka Chroust, Marek Flutka, Dominik Popelka a  Jakub Zavřel.

Gól: 47.min. - 1:0 - Petr  Daněk  (asistence Sebík Minarčin), 48.min. - 2:0 - Petr  Daněk  (asistence Sebík Minarčin),

Za dnešní zápas musíme klukům poděkovat za bojovnost a nasazení, se kterým k utkání nastoupili. Soupeře, který byl většinou mnohem větší, jsme přehrávali po všech stránkách. Od začátku byla na klukách vidět touha v tomto utkání zvítězit, což se projevovalo na nepřesných a někdy až zbrklých přihrávkách. Kluci hodně chtěli vstřelit branku a to jim svazovalo nohy, nebo naše akce končili na nejlepším hráči soupeře, což byl bezesporu jejich brankář. Výsledkem našeho snažení byly 2 branky , které jsme dali v rozmezí 2 minut a rozhodli o výsledku tohoto utkání a všechny body zaslouženě zůstaly doma. Chtěli bychom všem klukům poděkovat za výkon, který podali v dnešním fyzicky velice náročném utkání, ve kterém většina kluků odehrála celých 60 minut a pogratulovat Štěpánovi, který udržel  své první čisté konto v mistráku. Závěrem bychom chtěli moc poděkovat rodičům a ostatním příznivcům za podporu a povzbuzování v dnešním zápase, byli jste dnes naším 9.hráčem a vítězství jste nám pomohli vybojovat i Vy!!!