1. kolo...Viktorie Žižkov - Bohemians 1905 3:6 (2:4)

Sestava:  Tomáš Barvíř - Petr Študent, Filip Běla, Sebík Minarčin, Petr Daněk, Ondra Boček, Radek Zavřel, Jan Šimurda, Jirka Chroust, Marek Flutka, Dominik Popelka

Góly: 14.min. - 1:3 - Sebík Minarčin (asistence Petr Daněk),18.min. -  2:3 - Petr  Daněk (asistence Filip Běla), 42.min. -  3:6 - Filip Běla (asistence Petr Študent)

Po dobrém  začátku utkání, kdy jsme asi 10 minut soupeře tlačili a měli i šance na skórování, jsme polevili, soupeř nás po zásluze potrestal a během 4 minut nám dal 3 góly. Do poločasu se nám podařilo snížit na 2:4, v polovině druhého poločasu nám soupeř opět utekl  na 2:6 a nám se jen podařilo snížit. V utkání bylo spoustu pohledných akcí a pěkných gólů. Kluci si ovšem musí uvědomit, že musí udržet nasazení po celou dobu utkání. Zároveň se musí soustředit po celý zápas na fotbal , na své úkoly a dodržování svých postů.