4. kolo...Viktorie Žižkov - Háje SOS 3:2 (2:1)

Sestava:  Tomáš Barvíř - Petr Študent, Filip Běla, Sebík Minarčin, Petr Daněk, Ondra Boček, Martin Bezdíček, Jan Šimurda, Jirka Chroust, Marek Flutka, Radek Zavřel, Jakub Zavřel, Martin Beránek, Dominik Popelka a Štěpán Kysel

Gól: 7.min. - 1:0 - Petr  Daněk (tresný kop), 13.min. - 2:0 - Sebík Minarčin (tresný kop), 45.min.- 3:2 - Petr Študent (asistence Petr Daněk)

Utkání začalo vyrovnaně, akce se střídaly na obou stranách. V útočné fázi jsme soupeři dělali problémy a on musel sahat k faulům, ze kterých jsme se dostali díky přesným střelám Pípy a Sebíka do dvoubrankového vedení. Poté se kluci uspokojili s vedením a soupeř převzal  iniciativu, ze které po rohovém kopu do poločasu skóroval. Druhá půle začala opět vyrovnaně, své šance se nám však nepodařilo proměnit a při šancích soupeře nás podržel perfektně chytající Tomáš. V polovině druhého poločasu po velké chybě jsme pustili soupeře k vyrovnání. Když vypadalo, že utkání skončí remízou přišla pěkná akce, při které Pípa našel před prázdnou brankou volného Štůdu a ten skóroval. Velmi kvalitní vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás. Závěrem bychom chtěli poděkovat našim rodičům a fanouškům, kteří na po celou dobu velmi povzbuzovali .