19.kolo...Admira - Viktoria Žižkov 3:6 (0:5)

Sestava:  Barvíř Tomáš, Kysel Štěpán - Študent Petr, Daněk Petr, Běla Filip, Minarčin Sebík, Chroust Jiří , Boček Ondra, Šmíd Kuba, Bohatová Zuzka, Flutka Marek a Šimurda Honza

Branky :   0:1 - 8.min. Pípa, 0:2 - 15.min. Pípa, 0:3- 19.min. Sebík0:4 - 23.min. Študa , 0:5.-25.min. Pípa, 3:6 - 49.min. Sebík,

Již od začátku zápasu jsme soupeři dali najevo, že to nebude mít dnes lehké. Bojovali jsme , přihrávali si, hráli zodpovědně, čímž jsme soupeře zaskočili. Po krásných útočných akcích padali i zaslouženě góly. To vše znamenalo, že se skore po prvním poločase zastavilo na 0:5. Do druhého poločasu nastoupil soupeř s velkým odhodláním  zvrátit nepříznivý stav. Naši kluci  polevili a výsledkem bylo korigování stavu ze strany soupeře. Nakonec se nám podařilo náskok uhájit a mohli jsme se po zásluze radovat z vítězství. Dnes bychom chtěli poděkovat klukům zejmena za předvedenou hru v prvním poločase., takhle si představujeme přístup k utkáním. Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům za povzbuzování.