Vítejte na webu mladých nadějí ročníku 2001 Viktorie Žižkov.
Tento web je věnován našim klukům, rodičům, babičkám, dědům, sourozencům a ostatním přátelům našeho mužstva.
Účelem je, aby se všichni dozvěděli veškeré informace o našem týmu.
AKTUALITY
Nominace na turnaj v Neratovicích
Nominovaní: Tomáš Barvíř, Štěpán Kysel - David Šrejma, Tadeáš Krejčík, Petr Daněk, Petr Študent, Adam Husenica, Kuba Šmíd.
( sraz nominovaných je ve 12:15 ve sportovní hale Neratovice...
———
Nominace na turnaj na Zličíně 4.12.
Nominovaní: Tomáš Barvíř, Štěpán Kysel - David Šrejma, Ondra Boček, Jirka Chroust, Tadeáš Krejčík, Petr Daněk, Sebík Minarčin, Petr Študent, Kuba Šmíd.
( sraz nominovaných je 7:45 ve Sportovní hale Zličín ) Propozice turnaj 7.doc (34,5 kB)
———
Nominace na turnaj v Milovicích
Nominovaní: Tomáš Barvíř, Štěpán Kysel - Adam Fenton, David Šrejma, Ondra Boček, Tadeáš Krejčík, Petr Daněk, Petr Študent, Adam Husenica, Kuba Herián
( sraz nominovaných ve 13:30 v Milovicích , nebo ve 12:30 na Xaverově u stánku se zmrzlinou...
———
Nominace na mistrák s Duklou 31.10.od 8:30
Nominovaní: Tomáš Barvíř, Štěpán Kysel - Adam Fenton, David Šrejma, Ondra Boček, Jirka Chroust, Honza Šimurda, Petr Daněk, Petr Študent, Adam Husenica, Tadeáš Krejčík , Zuzka Bohatová, Kuba Herián, Jára Skrčený
( sraz nominovaných na Dukle v...
———
Nominace na turnaj v Běchovicích 10.10.
Nominovaní: Štěpán Kysel - David Šrejma, Ondra Boček, Jirka Chroust, Petr Daněk, Sebík Minarčin, Petr Študent, Tadeáš Krejčík, Zuzka Bohatová, Patrik Gregor
Sraz je 10.10. v 9:00 v Běchovicích.
S sebou klubové oblečení Viktorky a modrý dres !!!
turnaj umt3g.xls (23...
Nejbližší program
50.týden
12.12.2010 22:15
Pondělí ..... trénink - hala 17:00-18:30 - ZŠ Chvaletická ( https://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133372320@y=136010816@z=15 ) ,
úterý ..... trénink - hala 16:15-17:45 - SPŠ Strojnická - Novoborská ( https://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133258848@y=136085984@z=15...
———
49.týden
05.12.2010 21:10
Pondělí ..... trénink - hala 17:00-18:30 - ZŠ Chvaletická ( https://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133372320@y=136010816@z=15 ) ,
úterý ..... trénink - hala 16:30-17:30 - SPŠ Strojnická - Novoborská ( https://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133258848@y=136085984@z=15...
———
48.týden
28.11.2010 21:55
Pondělí ..... trénink - hala 17:00-18:30 - ZŠ Chvaletická ( https://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133372320@y=136010816@z=15 ) ,
úterý ..... trénink - hala 16:30-17:30 - SPŠ Strojnická - Novoborská ( https://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133258848@y=136085984@z=15...
Odehráno
NERA cup
12.12.2010 22:35
Na turnaji jsme obsadili 4.místo !!! Více v turnajích !!!
———
Mikulášský turnaj na Zličíně
05.12.2010 21:21
Na turnaji jsme obsadili 3.místo !!! Více v turnajích !!!
———
Turnaj v Milovicích 14.11.
30.11.2010 21:22
Na turnaji jsme obsadili 4.místo !!! Více v turnajích !!!
———
1. ročník memoriálu bratří Kasprů v Lobkovicích
28.10.2010 22:09
Na turnaji jsme obsadili krásné 1.místo !!!
Více v turnajích !!!
———